Puugi tõrje 1
Puugi tõrje 3
Puugi tõrje 5
Puugi tõrje 7

Puugi tõrje

Puugi tõrje 1
Puugi tõrje 1

Kas soovite nautida värsket õhku ilma oma lähedaste tervise pärast muretsemata? Green Land pakub tõhusat lahendust teie maatükil esinevate puukide probleemile.
Meie professionaalide meeskond hoolitseb teie mugavuse ja ohutuse eest. Pakume usaldusväärseid teenuseid maatüki puukidest vabanemiseks, kasutades kaasaegseid meetodeid ja keskkonnasõbralikke vahendeid. Unustage mure laste ja lemmikloomade pärast – Green Land tagab teile meelerahu ja kindluse kaitses ohtlike puukide kaudu levivate nakkuste eest.
Unustage mure laste ja lemmikloomade pärast – Green Land tagab teile meelerahu ja kindluse
kaitses ohtlike puukide kaudu levivate nakkuste eest.

Usaldage oma maatükk professionaalidele ja nautige loodust hirmuta! Pöörduge meie poole juba täna ja me aitame teil luua oma maale turvalise ja tervisliku keskkonna.

Puugi tõrje 13
Puugi tõrje 7

Maatükkide töötlemine

Enne maatüki puukide tõrjet analüüsivad Green Landi spetsialistid olukorda, uurivad objekti omadusi ja valivad õige aine annuse desinsektsiooniks, et mitte kahjustada taimi ja pinnase viljakat kihti.
Kahjurite tõrjeks kasutatakse võimsat kaasaegset varustust – udugeneraatoreid. Need seadmed võimaldavad kiiresti pihustada kemikaale murule, põõsastele ja puude alumisele osale.
Meie töötajad kasutavad puukide tõrjeks kaasaegseid akaritsiidseid preparaate. Need putukatõrjevahendid omavad pikaajalist toimeaega, mis võimaldab luua pikaajalise barjäärikaitse lülijalgsete vastu kogu nende aktiivse hooaja vältel. Lisaks ei põhjusta kaasaegsed kemikaalid allergilisi reaktsioone ja on ohutud inimestele ja lemmikloomadele.

Puugi tõrje 7
Puugi tõrje 19

Enne desinsektsiooni läbiviimist on vajalik:

Puugi tõrje 21

vabastada territoorium prahist ja mittevajalikest esemetest;

Puugi tõrje 21

niita muru, kui see on kõrgeks kasvanud.

Puugi tõrje 21

Desinsektsiooni ajaks peavad inimesed ja lemmikloomad objektilt lahkuma.

Green Land soovitab protseduuri läbi viia igal aastal — kevadel ja sügisel, et saavutada tõhus tulemus.

Puugi tõrje 1

Puukide oht

Puugid on ämblikulaadsed putukad. Kuid erinevalt nende sugulastest ämblikutest on nad peaaegu märkamatud. Puugid on mikroskoopilise suurusega. Neid on palja silmaga raske või isegi võimatu näha.
Meie spetsialistid on spetsialiseerunud puukide tuvastamisele ja tõhusale tõrjele, hoolimata sellest, et puugid on inimese silmale praktiliselt nähtamatud.

Puugi tõrje 7
Puugi tõrje 31

Puugid võivad kanda erinevaid ohtlikke haigusi, sealhulgas:

Puugi tõrje 21

Puukentsefaliit — viirushaigus, mis mõjutab kesknärvisüsteemi ja võib põhjustada ajupõletikku.

Puugi tõrje 21

Borrelioos (Lyme'i tõbi) — bakteriaalne haigus, mis levib puugihammustuse kaudu ja võib mõjutada liigeseid, nahka ja südan

Puugi tõrje 21

Viiruslik puukrikketsioos (puugitüüfus) — nakkushaigus, mis levib nakatunud puugi hammustuse kaudu ja avaldub palaviku, lööbe ja muude sümptomitena. Need on vaid mõned haigustest, mida puugid võivad edasi kanda.

Usaldage oma maatüki hooldus meie hoolde ja te veendute meie töö tõhususes. Tehke õige valik oma pere tervise ja ohutuse kasuks – pöörduge Green Landi poole juba praegu!

Puugi tõrje 1

Green Land

Ettevõtte spetsialistidel on hea meel pakkuda kruntide töötlemise teenuseid
puukide vastu

Puugi tõrje 7
Puugi tõrje 43