Muruhooldus

Ilus ja hooldatud muru erakrundil, on töömahukas protsess kohalikul territooriumil. Murusegu istutamine on alles pika ja mahuka töö protsessi algus, mille eesmärgiks on erk, roheline ja tihe muru, tervisliku ja atraktiivse taimestikuga.

Kui muru eest hoolitseda valesti või mitte teostada osa nõutud hooldustegevusi, mõne aja vältel muru ja üleüldise kohaliku territooriumi välimus halveneb.

Ettevõte Green Land teostab muru krundi hooldustöid, kuhu kuuluvad rida tähtsaid muruhooldustegevusi, mis on koondatud ilusa muru krundi hooldamisele ja säilitamisele.

GREEN LAND´I MURUHOOLDUS TEGEVUSED

Muruhooldus, muru hooldus

Istutada uus roheline muru krunt ja hooldada seda iseseisvalt, on loomulikult meeldiv igale erakrundi omanikule, kuid see on protsess, mis vajab proffesionaalseid oskusi ja teadmisi. Just sellepärast Green Land´i spetsialistid on parimad abilised ilusa muru krundi saavutamise teel.

Muru krundi hooldustegevuste kompleksisse, ettevõte Green Landi poolt kuuluvad:

  • Õhutamine - Pinnase osaline eemaldamine tihedast muru kihist, kasutades spetsiaalset masinat kus on võlli külge kinnitatud noad , samuti ka pinda kriimustades, naelte ja torudega läbitorgates. Selle tegevuse eesmärgiks pinnase hapniku ja niiskusega küllastamine.
  • Armistumine - On koondatud eelmise aasta vana, kuiva ja kollase muru eemaldamisele. Teostatakse kas fännikujulise metallreha või masina horisontaalse võlliga kuhu on kinnitatud noad.
  • Lihvimine - On vana muru pinnale, uue murukihi moodustamine, mis koosneb kas liivast või komposti ja liiva segust.
  • Väetamine - Rohu ilu ja tervise jaoks valitakse spetsiaalsed väetise kompleksid, mis sisestatakse mulda. Orgaanilise ja mineraalse väetise koostisesse kuuluvad: lämmastik, fosfor, kaalium, raud ja vask.
  • Kui ka teist tüüpi muruhooldus aspektid (umbrohust vabastamine, muru ja rohu servade töötlemine ja tasandamine).

Sõltuvalt sellest, mis probleemid on Teie muru krundil, Green Landi spetsialistid koostavad individuaalse hooldus programmi, mis viib Teie muru krundi ideaalsesse seisundisse.

muru õhutamine, muru väetamine ja hooldus

MURU ETTEVALMISTUS KEVAD-SÜGISPERIOODIKS

Hooldada muru krunti on vajalik aastaringselt. Isegi talve perioodil muru krunt vajab tähelepanu ja hooldustööde kompleksi taimkatte heas seisukorras säilitamiseks. Eriti kaks kõige tähtsamat perioodi, kus rohelisele murukrundile on vajalik eri tähelepanu ja hooldus, sügis - millal territoorium valmistub talveks ning kevad - millal tuleb muru krunti taastada ja ettevalmistada uueks ´´roheliseks´´ perioodiks.

Ettevõte Green Land pakub hoolduspaketti ´´kevad-sügis´´. See on hooldustööde kompleks, mis on koondatud terve ja ilusa muru säilitamiseks.

Peale talve (kevade periood) muru krunt on halvas seisukorras ja tema taimestik vajab järgmisi tegevusi nagu õhutamine, armistumine, väetamine, ravimine ja remont (vajadusel).

Samuti muru krunti on vajalik ette valmistada ka talve jaoks (sügise periood). Selle jaoks viiakse läbi juurestiku väetamine, niitmine, kastmine ja õhutamine.