Automaatkastmissüsteem 1
Automaatkastmissüsteem 3
Automaatkastmissüsteem 5
Automaatkastmissüsteem 7

Automaatne kastmissüsteem

Automaatkastmissüsteem 1

Paljud aednikud soovivad varustada oma krundi mugava kastmissüsteemiga, mis võiks olla funktsionaalselt automaatrežiimis ning mis ei vajaks püsivat kontrolli. Vabastada inimest igapäevastest tegevustest seotud niisutuse organiseerimisega, annab meile võimaluse automaatkastmissüsteem.

Peamiseks automaatkastmissüsteemi eeliseks on kastmise kvaliteet, mida pole võimalik saada käsitsi kastes. Pealegi kõrgtehnoloogiline progress võimaldab säästa elektrit ja vett! Automaatkastmissüsteemi omadused ja disain

Automaatkaste süsteem on vägagi oluline ost eraisikutele kui ka väikestele organisatsioonidele, kellel on oma murukrunt kontori lähedal Tooted mille abil toimub automaatkaste süsteem on järgmised:

Automaatkastmissüsteem 11

Pöörlev sprinkler

Automaatkastmissüsteem 11

Elektromagnetilised ventiilid

Automaatkastmissüsteem 11

Düüsid

Automaatkastmissüsteem 11

Juhtkontrollerid

Automaatne muru kastmise juhtimine

Kontroller võimaldab juhtida ventiile, lülitada sisse ja välja kordamööda. Selle abil seadistatakse kogu süsteemi tööaeg ning vee tarbimist teatud kellaajal. Sprinklerid reguleerivad vee voolu, moodustades ühtlast krundi niisutust. Kõik automaatkastmissüsteemi elemendid on ühendatud torudega, mis omakorda on ühendatud veetorustikuga. Kontroller seadistatakse hästi kättesaadavas ja ilmastikukindlas kohas. Palju tähtsust omab vihmasensor, mis suudab peatada veevoolu, tunnetades niiskust. Väga usaldusväärset kaitset annab elektromagnetilistele ventiilidele spetsiaalne filter. Ventiilid koosnevad kahest vee kaamerast, veevarustus toimub solenoidide abi.

Automaatkastmissüsteem 19
Automaatkastmissüsteem 7
Automaatkastmissüsteem 1

Tänapäeva vaidlemata liider automaatkastmissüsteemi turul on kompaania Hunter Industries. Nende toodang paistab silma hea kvaliteediga, kerge ja kiire seadistamisega kõikjal ning on suuteline vastata isegi kõige nõudlikumale kliendile. Teisteks automaatkastmissüsteemi eelisteks võime nimetada järgmisi:

Automaatkastmissüsteem 25

Muud automaatse kastmissüsteemi eelised:

Automaatkastmissüsteem 1
Automaatkastmissüsteem 11

Kompaktne ja kergendatud konstruktsioon

Automaatkastmissüsteem 11

Usaldusväärne kaitse voolumuhkude eest

Automaatkastmissüsteem 11

Võimalus arvesse võtta hooaega kastmise organiseerimisel

Automaatkastmissüsteem 11

Väga mõistlik hind

Automaatkastmissüsteem 11

Pikk kasutusiga

Automaatkastmissüsteem 11

Mugavus ja lihtne paigaldus

Automaatkastmissüsteem 1
Automaatkastmissüsteem 43

Automaatne kastmissüsteem Hunter on proffesionaalne tase! Sellegi juures iga aednik on võimeline õppima kasutama seda seadet. Süsteem omab väga informatiivset displeid, mis näitab tehtavaid funktsioone(nende numbreid). Kõik andmed näitavad ühendatud seadmete olekuid ja planeeritud tegevusi.

Paigaldada režiimi, võimaldavad tarkvara lülitid, mille abil saab aednik valida kastmispäevi, teha hooajalist kohandamist nin juhtida kastmistsooni.

Automaatkastmissüsteem ei vaja pidevat jälgimist, võimeline töötama probleemidetta, seadistatud programmidega. Tänu elektriregulaatori mälule on võimalik salvestada kõik näidud, isegi kui on toimunud voolukatkestused.

Kompanii Green Land pakub oma klientidele kvaliteetset automaatkastmisüsteemi “Võtme alla“ paigaldust. Monteerida kõik nii, et süsteem töötaks probleemidetta ja nagu kell, on väga oluline ülesanne, kus peab väljaarvutama kõik pisiasjad. Vastasel juhul automaatsüsteem on tasakaalust väljas ning kastmist tuleb nagu varem gi, teha käsitsi. Seadmed, mida me pakume erinevad väga hea kvaliteedi ja kasutuseaga. Selle loetelu juurde võib lugeda.

Automaatkastmissüsteem 1
Automaatkastmissüsteem 47

Hunteri BTT kastmistaimer, mida saab juhtida läbi Bluetoothi ​​läbi spetsiaalse mobiilirakenduse iOS-ile ja Androidile. Ideaalne lillepeenarde, muruplatside, väikeste haljasalade, kasvuhoonete ja puukoolide kastmiseks.

Automaatkastmissüsteem 49

Hunteri kaubamärgi Soil-Clik niiskusandur, mis võib töötada teie selle ettevõtte lemmikjuhtpaneelidega ja paljude teiste ettevõtete kontrolleritega. Andursensor mõõdab niiskuse hulka taimede juurtetsoonis ning moodul suudab ettenähtud niiskuse saavutamisel kastmise välja lülitada.

Automaatkastmissüsteem 51

MP Rotator, minimaalne niisutusraadius 1,8 m, maksimaalne raadius 3,5 m. Tema abiga on võimalik ühtlaselt kasta ka väikseid alasid. Samal ajal on seadmel kõrge efektiivsus ja usaldusväärne kaitse reostuse eest, samuti tuulekindlus.

Meie spetsialistidel on laialdased kogemused ja vajalikud teadmised nii projektiarenduse, autoniisutussüsteemi elementide paigaldamise alal kui ka teostavad mistahes seadmete hooldus- ja remonditöid. Lisaks oleme valmis pakkuma teile kõikide teenuste eest mõistlikke hindu ja tagama nende suurepärase teostamise selgelt määratletud aja jooksul.

Green Land

Meil on hea meel pakkuda erinevaid teenuseid automaatsete kastmissüsteemide hoolduseks ja paigaldamiseks

Automaatkastmissüsteem 7
Automaatkastmissüsteem 55