Automaatne kastmissüsteem

Paljud aednikud soovivad varustada oma krundi mugava kastmissüsteemiga, mis võiks olla funktsionaalselt automaatrežiimis ning mis ei vajaks püsivat kontrolli. Vabastada inimest igapäevastest tegevustest seotud niisutuse organiseerimisega, annab meile võimaluse automaatkastmissüsteem.

Peamiseks automaatkastmissüsteemi eeliseks on kastmise kvaliteet, mida pole võimalik saada käsitsi kastes. Pealegi kõrgtehnoloogiline progress võimaldab säästa elektrit ja vett! Automaatkastmissüsteemi omadused ja disain

Automaatkaste süsteem on vägagi oluline ost eraisikutele kui ka väikestele organisatsioonidele, kellel on oma murukrunt kontori lähedal Tooted mille abil toimub automaatkaste süsteem on järgmised:

  • Pöörlev sprinkler
  • Elektromagnetilised ventiilid
  • Düüsid
  • Juhtkontrollerid
Automaatne kastmissüsteem Hunter

Kontroller võimaldab juhtida ventiile, lülitada sisse ja välja kordamööda. Selle abil seadistatakse kogu süsteemi tööaeg ning vee tarbimist teatud kellaajal. Sprinklerid reguleerivad vee voolu, moodustades ühtlast krundi niisutust. Kõik automaatkastmissüsteemi elemendid on ühendatud torudega, mis omakorda on ühendatud veetorustikuga. Kontroller seadistatakse hästi kättesaadavas ja ilmastikukindlas kohas. Palju tähtsust omab vihmasensor, mis suudab peatada veevoolu, tunnetades niiskust. Väga usaldusväärset kaitset annab elektromagnetilistele ventiilidele spetsiaalne filter. Ventiilid koosnevad kahest vee kaamerast, veevarustus toimub solenoidide abi.

Automaatkastmissüsteemi eelised

Tänapäeva vaidlemata liider automaatkastmissüsteemi turul on kompaania Hunter Industries. Nende toodang paistab silma hea kvaliteediga, kerge ja kiire seadistamisega kõikjal ning on suuteline vastata isegi kõige nõudlikumale kliendile. Teisteks automaatkastmissüsteemi eelisteks võime nimetada järgmisi:

  • Kompaktne ja kergendatud konstruktsioon
  • Usaldusväärne kaitse voolumuhkude eest
  • Võimalus arvesse võtta hooaega kastmise organiseerimisel
  • Väga mõistlik hind
  • Pikk kasutusiga
  • Mugavus ja lihtne paigaldus
Automaatne kastmissüsteem, maastikukujundus

Automaatne kastmissüsteem Hunter on proffesionaalne tase! Sellegi juures iga aednik on võimeline õppima kasutama seda seadet. Süsteem omab väga informatiivset displeid, mis näitab tehtavaid funktsioone(nende numbreid). Kõik andmed näitavad ühendatud seadmete olekuid ja planeeritud tegevusi.

Automaatne kastmissüsteem Hunter on proffesionaalne tase

Paigaldada režiimi, võimaldavad tarkvara lülitid, mille abil saab aednik valida kastmispäevi, teha hooajalist kohandamist nin juhtida kastmistsooni.

Automaatkastmissüsteem ei vaja pidevat jälgimist, võimeline töötama probleemidetta, seadistatud programmidega. Tänu elektriregulaatori mälule on võimalik salvestada kõik näidud, isegi kui on toimunud voolukatkestused.

Kompanii Green Land pakub oma klientidele kvaliteetset automaatkastmisüsteemi ``Võtme alla`` paigaldust. Monteerida kõik nii, et süsteem töötaks probleemidetta ja nagu kell, on väga oluline ülesanne, kus peab väljaarvutama kõik pisiasjad. Vastasel juhul automaatsüsteem on tasakaalust väljas ning kastmist tuleb nagu varem gi, teha käsitsi. Seadmed, mida me pakume erinevad väga hea kvaliteedi ja kasutuseaga. Selle loetelu juurde võib lugeda.